LETNÍ SLEVY AŽ 57% + NAVÍC SLEVA 15 % pouze dnes. Zadejte kód "SLEVA15". Akce platí jen do 16.června pro prvních 35 objednávek!

Jak naměřit roletu

Jak naměřit roletu bez invazivní instalace na okenní křídlo:

Šířka rolety (A): Změřte šířku skla včetně zasklívací lišty. Roleta by měla být o 2 až 5 cm širší než tento rozměr. Ujistěte se, že nepokrývá kliku dveří.

Výška rolety (B): Změřte výšku okenního křídla. Roleta by neměla být kratší než výška okenního křídla, ale může být delší.

11_MIDI_SUN

 

Jak naměřit roletu s invazivní instalací na stěnu nebo do stropu:

Šířka rolety (A): Změřte šířku okenního výklenku. Doporučuje se, aby roleta byla širší než tento rozměr alespoň o 10 centimetrů (min. 5 cm na každou stranu).
 
Výška rolety (B): Změřte výšku okenního křídla. Roleta by neměla být kratší než výška okenního křídla, ale může být delší.

09_MAXI_VIGO

 

 Jak naměřit roletu s invazivní instalací do okenního výklenku:

Šířka rolety (A): Změřte šířku okenního výklenku. Poté je třeba zvolit roletu minimálně o 8 cm užší než je šířka výklenku (což znamená minimálně 4 cm na každou stranu), aby bylo zajištěno dostatečné množství místa pro instalaci. Zároveň by roleta měla být širší než okenní otvor minimálně o 6 cm (což znamená minimálně 3 cm na každé straně), aby opticky zakryla celý otvor a vypadala esteticky. Nezapomeňte také oddálit roletu od okna do takové míry, aby okenní klika nepřekážela při jejím volném používání.
 
Výška rolety (B): Změřte výšku okenního křídla. Roleta by neměla být kratší než výška okenního křídla, ale může být delší.

10_MAXI_VIGO

 

Jak naměřit sprchovou roletu s invazivní instalací do stropu:

Šířka rolety (A): Rozhodněte se jaká šířka je pro vás dostačující, zdali 80, 100, 120, 140 nebo 160cm. Doporučujeme minimálně šířku 120cm.
 
Výška rolety (B): Výška sprchové rolety je 240cm.